CK Investments

Dołącz do naszego zespołu

Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Przywiązujemy szczególną wagę do rekrutacji najlepszych pracowników, dla których staramy się tworzyć bardzo dobre środowisko pracy. Zawsze chętnie porozmawiamy z pozytywnymi ludźmi, którzy oczekują od swojej pracy czegoś więcej.

MOŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Jeżeli masz doświadczenie w zakresie inwestowania, interesujesz się rynkiem nieruchomości lub chciałbyś z nami pracować, koniecznie wyślij nam swoje CV na adres kariera@ckinvestments.pl.

Stale poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Zapewniamy możliwość rozwoju osobistego oraz wyjątkową atmosferę pracy w młodym zespole.

Aktualnie rekrutujemy

 • 01    Samodzielna księgowa

 • 02    Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

 • 03    Specjalista ds. sprzedaży produktów inwestycyjnych

Szukasz pracy?
Wyślij nam wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania jednorazowej informacji handlowej drogą elektroniczną przez CK Investments Sp. z o. o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez CK Investments Sp. z o. o. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

  Zapoznałem się z Obowiązkiem informacyjnym i akceptuję jego postanowienia.*

  Pola oznaczone * sa obowiązkowe

  Call Now Button