fbpx
FAQ | KONTAKT +48 664 495 732
PON-PIĄ: 08:00 - 17:00 EN | PL

Czy inwestowanie w nieruchomości jest bezpieczne?

Nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i jednocześnie najbardziej zyskownych kategorii aktywów.

John D. Rockefeller – jeden z najbogatszych ludzi w historii, twierdził, że inwestycje w nieruchomości pomogły zbudować największe fortuny, a te fortuny, których na nich nie zbudowano, zostały później w tych nieruchomościach ulokowane.

RAFAŁ KONARSKI
PREZES ZARZĄDU

Z  rynkiem  nieruchomości  związany  jest od  2013 roku. Nabyte przez lata kontakty, doświadczenie oraz wielka pasja do biznesu, zaowocowały powstaniem  spółki  CK Investments, gdzie piastuje stanowisko Prezesa Zarządu. Jest głównym specjalista w zakresie warszawskiego  rynku   nieruchomości  i negocjacji  biznesowych związanych z zakupem  nieruchomości. Swoje bogate biznesowe  doświadczenie latami  budował  pełniąc dyrektorskie  stanowiska    w  najbardziej prestiżowych  i  liczących się oddziałach banków w Polsce. Jest  człowiekiem bardzo  ambitnym  i lubiącym wyzwania, dlatego współtworzy grupę CK Investments  Sp. z o.o.  S.K.A. oraz jest wiceprezesem CK Money Sp. z o.o.

MACIEJ CIECHOMSKI
CZŁONEK ZARZĄDU

Współtworzy  rynek  warszawskich  nieruchomości  już od  2013 roku.  Finansowe doświadczenie nabyte na wyższych uczelniach, pozwoliło  mu rozwinąć  pasję  do  cyfr i liczb. Pozyskaną wiedzę szlifował pełniąc dyrektorskie stanowiska w  wysoko notowanych oddziałach  banków  w  Polsce.  Od  2012  roku  z powodzeniem  prowadzi  swoje  inwestycje.  Charakteryzuje  go zaangażowanie  jakie wkłada  w  każdy realizowany projekt. W  biznesie stawia na ryzyko, które owocuje kolejnym sukcesem. Obecnie współtworzy grupę  CK  Investments  Sp. z o.o.  S.K.A.  jest  współwłaścicielem FinacialBenefits Sp. z o.o. prezesem CK Money Sp. z o.o. oraz CK Development Sp. z o.o.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com